Nápoj Nutrend Compress BIG 2100g banán

kliknutím zväčšíte
Nápoj Nutrend Compress BIG 2100g banán | Open-Sport.sk
ks
Kód:30317
Výrobca:Nutrend
Cena s DPH : 43,31 €
Cena bez DPH : 37,66 €
DPH:15 %
Dostupnosť:1-3 dni

Nápoj Nutrend Compress BIG 2100g banán

Základom sacharidovej zložky COMPRESS B.I.G. je sacharid izomaltulóza (Palatinose ™), ktorá má rovnakú energetickú hodnotu ako glukóza (tzn. dodá telu potrebný cukor pre maximálnu obnovu energie), ale nespôsobuje prudké zvýšenie glykémie (tzv. hyperglykémiu). Vďaka ochrannej známke, ktorá je overená dlhoročnými výskumami, vám ponúkame to najlepšie, čo môžete na trhu získať. Palatinose ™ je jedinečný nízko glykemický sacharid s predĺženou energizáciu vo forme glukózy.

Základom proteínové zložky produktu COMPRESS B.I.G. je špeciálna zmes bielkovín NitroPeptide Protein Blend (NPPB), ktorá bola zostavená na základe najnovších výživových poznatkov z oblasti športovej výživy a požiadaviek intenzívne trénujúcich športovcov. Ale to ešte nie je všetko, COMPRESS B.I.G. je navyše obohatený o vysoko kvalitné bioaktívne colostrum pre dodanie tých najkvalitnejších bielkovín.

NitroPeptide Proteín Blend zabezpečuje maximálnu a dlhodobé zásobenie svalov aminokyselinami (dôležité pre nárast svalovej hmoty a sily). Zmes je navrhnutá tak, aby jej jednotlivé zložky boli v zažívacom trakte aj krvnom riečisku spracovávané a využívané postupne. NPPB ideálne doplní sacharidový komplex.

NitroPeptide Proteín Blend je multisynergická kombinácia troch zložiek v špecificky významnom pomere:

Zložka PeptoPro® predstavuje špičkové di-a tripeptidové hydrolyzované frakcie kazeínu, ktoré bezproblémovo a rýchlo vstupujú cez zažívací trakt do krvného obehu. Vďaka jedinečnej technológii výroby a vysokej využiteľnosti sú tieto malé peptidy rýchlo vstrebané v krvnom riečisku, tzn. sú pripravené nastoliť anabolický (svalybudující) proces.
Srvátkový proteín (WPI a WPC), ktorého vstrebávanie prebieha v zažívacom trakte pomalšie, pretože musia byť rozložené na jednotlivé peptidy a aminokyseliny. Srvátkový proteínový izolát a koncentrát sa do krvného riečišťa dostávajú s oneskorením, a to vo chvíli, kedy je PeptoPro® už využívané svalovými bunkami. Vďaka postupnej využiteľnosti jednotlivých zložiek NitroPeptide Protein Blend je zabezpečené dlhodobé a vyvážené zásobenie svalov maximálnou možnou dávkou potrebných aminokyselín.
Srvátkový proteínový izolát (WPI) je spracovaný revolučnou technológiou výroby CFM (cross flow microfiltration), ktoré bránia denaturáciu bielkovín.
Na regeneráciu sú veľmi dôležité aj jednotlivé aminokyseliny, a preto je COMPRESS B.I.G. ešte obohatený o voľné BCAA, a to na extrémnych 6000 mg v každej dávke. Ďalšie aminokyselinou, ktorá je nevyhnutná do fázy regenerácie, je L-Glutamín a toho nájdete v každej dávke COMPRESS B.I.G. 3000 mg.

COMPRESS B.I.G. ponúka skutočne silný predtréningový nápoj, ktorý umožní dosiahnutie väčších výkonov bez negatívnej bielkovinovej bilancie. V prípade zaradenia po tréningu potom nápoj garantuje rýchle naštartovanie regeneračných pochodov potrebných pre znateľný svalový rast.


Odporúčané dávkovanie:
Jedna porcia = 70 g (2,5 × odmerka) na 450 ml vody.

Pred tréningom:
Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame konzumovať jednu porciu (70 g) cca 60 - 90 min. pred začatím tréningu, a to v závislosti na dennom príjme živín. Výskum preukázal, že po konzumácii primeranú dávku proteínov-sacharidového komplexu, bolo telo športovca lepšie zásobené zodpovedajúce hladinou živín (vrátane aminokyselín) oproti čisto sacharidovým komplexom. tzn. bol umožnený väčší výkon bez následnej negatívnej bielkovinovej bilancie.
Po tréningu:
Dávku (70 g) COMPRESS B.I.G. môžete konzumovať už počas strečingové fázy vášho tréningu (v tzv. sacharidovom okne). Dochádza tak k optimálnemu doplneniu energie a naštartovaniu svalovej regenerácie bez ukladania do tukových zásob.
NUTREND TIP
Podporte maximálne svoj svalový nárast, kombinujte COMPRESS B.I.G. s COMPRESS WHEY AMINO 10000.

príchute:

banán
čokoláda + kakao
jahoda
vanilka
balenie:

700 g - znovu-uzatvárateľný sáčok
2100 g - dóza
5000 g - ekonomické balenie

Súvisiace produkty - Nápoj Nutrend Compress BIG 2100g banán

Tablety Nutrend multiminerály COMPRESSED 60 tabliet

Dostupnosť: Skladom
ks
Cena bez DPH:9,93
Cena s DPH11,42

Vaša otázka Nápoj Nutrend Compress BIG 2100g banán

vase jmeno, prijmeni, firma:*
Váš email:*
Váše telefonne číslo:*
Vaša otázka:*
opíšte kód:* antispam
     viac informácií

Pošlite odkaz svojej známej

Vaše meno
Váš email
email vaseho znameho
opiste kod z obrazku antispam

Ďalšie produkty z tejto kategórie

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Ďalšie informácie